środa, 11 kwietnia 2012

Jaka lektura?

Hejka!
Teraz nieco z innej beczki, żeby nie było monotonnie! :) Chcemy trochę Was podpytać, jakie książki/ czasopisma preferujecie, polecacie, a jakie odradzacie. Niezależnie, czy na komputerze, czy też nie, jaki gatunek, tytuł, cokolwiek. Czym się sugerujecie wybierając kolejne pozycje? Czy jest to przypadek, czy lektura z polecenia? Co czytaliście lub, co Wam czytano w dzieciństwie? Te i inne pytania Nam się nasuwają, ale podzielcie się tym wszystkim, co Wam do głowy w związku z tematem przychodzi:)

3 komentarze:

  1. Książka musi mieć ciekawy opis i przyciągającą okładkę, no chyba, że jest z polecenia kogoś kto ma podobny gust do mnie:) A gazety tylko wtedy kiedy mają w środku zniżki do sklepów odzieżowych.

    OdpowiedzUsuń
  2. Podczas wybierania lektury głównym argumentem który biorę pod uwagę to gatunek książki. Zdarzało się również że czytałem książki, polecane przez znajomych, ale był to raczej sporadyczne przypadki. Nigdy natomiast nie był to przypadek. Co do czasopism, preferuje czytanie wydrukowanych aktualnych egzemplarzy dostępnych w salonach prasowych. Nie spotkałem się osobiście aby jakiekolwiek szanujące się czasopismo, aktualizowała swoją stronę internetową aktualnymi artykułami z gazety. Artykuły archiwalne mnie nie interesują.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo lubię czytać czasopismo FOCUS. Nie kupuję go często ze względu na wysoką cenę, jednak gdy już się dopadnę do czytania to nie mogę się oderwać! Niesamowite artykuły z zakresu różnych nowinek i ciekawostek z praktycznie każdej dziedziny życia bardzo przyciągają moją uwagę. Najbardziej podobają mi się nietuzinkowe zagadnienia. Poza tym, pewnie jak każda kobieta, lubię czytać różne plotkarskie czasopisma, ale to głównie w autobusie, w drodze do szkoły i raczej dość powierzchownie je przeglądam.

    OdpowiedzUsuń